Amigdalina zwana witaminą B17 lub letrilem jest naturalną substancją chemioterapeutyczną występującą w ponad 1200 roślinach, zwłaszcza w nasionach powszechnie występujących owoców, takich jak morele, brzoskwinie, śliwki czy jabłka. Letril jest dwuglikozydem z rodnikiem cyjankowym, posiadającym wysoką biodostępność. Oznacza to, że przenika przez błonę komórkową i łatwo osiąga wysokie stężenia wewnątrzkomórkowe. Właśnie ów rodnik cyjanku wywołał wiele kontrowersji wokół witaminy B17, jednakże w końcu udowodniono, że amigdalina jest substancją bezpieczną i nietoksyczną. Taki sam rodnik znajduje się w witaminie B12, w owocach czarnej jagody, borówek i truskawek, a one nie są trujące. 

Olej z pestki moreli z zawartością amigdaliny w naturalnej postaci jest również źródłem żelaza, potasu i fosforu, co nie jest bez znaczenia w prawidłowym funkcjonowaniu organizmu, by mógł skutecznie walczyć z chorobami.

Dlaczego mielibyśmy przyjmować amigdalinę?       

Wpływa ona na poprawę samopoczucia i apetytu, poprzez przybieranie na wadze, wzrost energii i wytrzymałości, odzyskanie naturalnego koloru skóry, redukcji oraz eliminacji bóli. Efekt obiektywny to poprawa wyników badania krwi i moczu, zwiększona regeneracja tkanek, zmniejszenie obrzęków, spadek poziomu gonadotropiny kosmówkowej w moczu i osoczu oraz cofnięcie się wszystkich objawów choroby.

Powrót

Zapisz się do newslettera!

szczegółowe informacje o suplemencie diety Neo Spes i aktualne promocje

Suplement diety Neo Spes został przebadany w Narodowym Instytucie Leków w zakresie tożsamości składników

Neo Spes Sp. z o.o. została wpisana do rejestru zakładów podlegających urzędowej kontroli organów Państwowej Inspekcji Sanitarnej

Partnerzy

WYGRAJMY ZDROWIEWYGRAJMY ZDROWIE

HAMILTON POLANDHAMILTON POLAND

NEO SpesNEO Spes

Wszystkie nowe produkty Neo Spes natychmiast na Twoim e-mailu!

Żyj zdrowo razem z nami!