Fundacja "Wygrajmy Zdrowie"

Chcemy walczyć z rakiem wielokierunkowo, uderzyć w niego z wszystkich stron, osłabić na kilka sposobów, dlatego też podjęliśmy współpracę z Fundacją „Wygrajmy Zdrowie”. 

NEO Spes jest suplementem, który doskonale uzupełnia dietę w składniki chemoprewencyjne, naturalne i wspomagające organizm.

Fundacja ma na celu promowanie problematyki onkologicznej, między innymi informowanie o chorobach nowotworowych i przeciwdziałaniu im, ze szczególnym naciskiem na zdrowy styl życia i odżywiania się, gdyż zła dieta jest przyczyną 1/3 zgonów pacjentów z rakiem. 

Wspiera, współtworzy i działa na rzecz zmian w kształceniu medycznym, edukacji wśród społeczeństwa, udoskonalania badań nad nowotworami, wspomagania leczenia oraz wsparcia dla pacjentów. Fundację stworzyli ludzie, których problem dotknął osobiście, którzy zdiagnozowani byliby szybciej, gdyby nowotwór został rozpoznany na poziomie lekarza pierwszego kontaktu, którzy zawdzięczają życie wspaniałym specjalistom i traktują fundację jako misję, by edukować, informować o chorobach nowotworowych, promować zdrowy styl życia i odżywiania się. Duży nacisk Fundacja kładzie na walkę ze zmianą przepisów, które gwarantowałyby większe środki na leczenie nowotworów, doposażenie szpitali i zmianę podejścia lekarzy oraz na stosowanie zdrowej diety.

Również my, twórcy NEO Spes, chcemy w tym pomóc kierunkując się na profilaktykę nowotworów. To specjalnie dobrane, w odpowiednich ilościach i proporcjach związki pochodzenia roślinnego, takie jak: likopen, kapsaicyna, amigdalina, kwasy omega 3 – 6 – 9, witamina E, witamina A oraz Beta -  karoten, witamina D i witamina K.

Działając wspólnie pomagamy Polakom żyć w zdrowiu.

Razem z Fundacją „Wygrajmy Zdrowie” pragniemy pomóc Polakom. Część dochodu ze sprzedaży NEO Spes zostanie przekazana na cele statutowe Fundacji. Edukacja przyczynia się do profilaktyki, a o to przecież chodzi. Wiemy również, że lepiej zapobiegać, niż leczyć, z pewnością też taniej, dlatego stworzyliśmy NEO Spes. Uświadamianie jak ważne jest zapobieganie, odpowiednia dieta, styl życia, regularne badania, stawiamy sobie za cel. Wspólnie stworzymy programy mające za zadanie zmianę obecnej sytuacji pacjentów z nowotworami oraz skuteczniejszą profilaktykę.            

NEO Spes został zarekomendowany przez założycieli Fundacji „Wygrajmy Zdrowie” i jest polecany wśród jej podopiecznych jako doskonałe narzędzie zapobiegania chorobom, w dodatku w 100 % pochodzące z natury. 

 

Wspieramy Fundację „Wygrajmy Zdrowie”!

Powrót

Zapisz się do newslettera!

szczegółowe informacje o suplemencie diety Neo Spes i aktualne promocje

Suplement diety Neo Spes został przebadany w Narodowym Instytucie Leków w zakresie tożsamości składników

Neo Spes Sp. z o.o. została wpisana do rejestru zakładów podlegających urzędowej kontroli organów Państwowej Inspekcji Sanitarnej

Partnerzy

WYGRAJMY ZDROWIEWYGRAJMY ZDROWIE

HAMILTON POLANDHAMILTON POLAND

NEO SpesNEO Spes

Wszystkie nowe produkty Neo Spes natychmiast na Twoim e-mailu!

Żyj zdrowo razem z nami!