Czym się zajmujemy?

Zdrowy styl życia

Promowanie zdrowego stylu życia i profilaktyka to nasze priorytety. Nasze działania skierowane są na propagowanie działań prozdrowotnych, zdrowego odżywiania się, badań profilaktycznych i aktywności fizycznej.

W dzisiejszym świecie prewencja przynosi bardzo wymierne korzyści dla organizmu, a my chcemy pomagać w jej propagowaniu, dlatego też podejmujemy w tym kierunku wiele działań i zabiegów. 

Nauka i profilaktyka

Podejmujemy współpracę z instytucjami o podobnych kierunkach działań i priorytetach, by razem skuteczniej walczyć z chorobami cywilizacyjnymi poprzez zapobieganie im odpowiednią prewencją. Szereg szkoleń, wykładów, podejmowane badania naukowe, wspólne akcje społeczne, ze szczególnym naciskiem na zdrowy styl życia i odżywiania się, profilaktykę chorób - to nasze działania.

W ofercie posiadamy również produkty wytwarzane na bazie naturalnych składników najwyższej jakości, z surowców pochodzących z pewnych źródeł i gwarantujących dobre parametry biochemiczne. Są one przebadane przez szereg wiodących laboratoriów z którymi współpracujemy i rekomendowane przez czołowe instytucje zajmujące się profilaktyką prozdrowotną. 

Znajomość tematyki profilaktyki prozdrowotnej zapewnia nam współpraca z autorytetami w dziedzinie zdrowia oraz nieustanne rozwijanie się. Dzięki temu możemy podzielić się z Państwem naszym dorobkiem, a tym samym zdrowiem, gdyż nasze działania i produkty mają jeden, według nas najistotniejszy dla człowieka cel – zdrowie.  

Dzisiejsze choroby cywilizacyjne stają się epidemiami XXI wieku, a walka z nimi jest kosztowna. Wychodzimy z założenia, że lepiej zapobiegać niż leczyć, dlatego też tak duży nacisk kładziemy na profilaktykę, a nasze produkty to kwintesencja dzisiejszej wiedzy o naturalnych składnikach. 

Powrót

Zapisz się do newslettera!

szczegółowe informacje o suplemencie diety Neo Spes i aktualne promocje

Suplement diety Neo Spes został przebadany w Narodowym Instytucie Leków w zakresie tożsamości składników

Neo Spes Sp. z o.o. została wpisana do rejestru zakładów podlegających urzędowej kontroli organów Państwowej Inspekcji Sanitarnej

Partnerzy

WYGRAJMY ZDROWIEWYGRAJMY ZDROWIE

HAMILTON POLANDHAMILTON POLAND

NEO SpesNEO Spes

Wszystkie nowe produkty Neo Spes natychmiast na Twoim e-mailu!

Żyj zdrowo razem z nami!